Vznik firmy SVĚRÁKOVÁ s.r.o.

Jmenuji se Václav Svěrák, jsem vyučený soustružník a po škole jsem byl zaměstnán jako montážník, později řidič. V roce 1991, jsem zatoužil po nezávislosti, dal výpověď a začal prodávat knížky na ulici. Manželka stála o větší jistotu, tak jsme spolu otevřely prodejničku kniha-papírnictví na malém městě v Podbořanech.     

Jednoho dne přišla do obchodu zákaznice pro sáčky do vysavačů. Inernet neexistoval, tak jsem obvolával velkoobchody a jediná možnost byla zajet do Hlinska, do továrny značky ETA,  kde prý byly k sehnání. Ano byly, ale minimální odběr 1000ks od 1 typu, druhů bylo tehdy 5. Spousta peněz a veliké skladové zásoby nás odradily od koupě a jeli jsme domů s nepořízenou. V noci jsem o tom přemýšlel a ráno již vyráběl stroj na výrobu sáčků do vysavačů.

Dnes vyrábíme společně s našimi dětmi a dalšími 80ti zaměstnanci přes 1000 druhů sáčků do všech vysavačů a prodáváme je v našich podnikových prodejnách ve větších městech po celé České  Republice. Jelikož internet vládne světu, najděte si nás na www.vropap.cz, (www.prumyslovesacky.cz)

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení