9 položek celkem

Cena

80180
180180

Značky

Položek k zobrazení: 9

Vodní filtrace vzniká technologií retikulovaných síťovaných pěn. Filtrační molitany se používají zejména k mechanické filtraci kapalin díky její schopnosti zachytávat pevné nečistoty v kapalinách. Protože zároveň umožňuje existenci bakteriálních kultur ve své trojrozměrné struktuře, vytváří podmínky také pro biologickou filtraci. Proto jsou tyto filtrační pěny označovány jako biomolitan. Výhodou filtračních pěn je velká filtrační plocha, snadné čištění filtrů, schopnost zachytávat drobné i hrubé nečistoty, nepodléhají vodě ani se v ní nerozkládají, jsou ideální pro filtraci vody, jsou rezistentní vůči olejům a benzínu. Používají se k filtraci do vodních vysavačů,čištění bazénů a čističek vod, filtraci koupacích a zahradních jezírek,filtraci sladkovodních i mořských akvárií, ale i v průmyslových a zemědělských provozech. Vodní filtraci nabízíme v modré barvě. Stupně porezity – propustnosti:

PPI 20 – 20 póru na palec (tj. 3,3 – 5,2 póru na 1 cm)- na hrubé nečistoty, lépe se vymývá, doporučeno vyměnit jednou do roka, či při poškození či velikém znečištění. Pravidelné vymývání prodlužuje životnost filtru.

PPI 30- 30 pórů na palec vhodnější pro jemnější nečistoty doporučeno vyměnit jednou do roka, či při poškození či velikém znečištění. Pravidelné vymývání prodlužuje životnost filtru.