Vodní filtry do vysavačů

Nejprodávanější

VOF2XL- Vodní filtry do vysavače PPI20
 
160 Kč
VOF2M -Vodní filtr do vysavače PPI20
 
110 Kč
VOF2S- Vodní filtr do vysavače PPI20
 
80 Kč
6 položek celkem

Cena

80160
180160

Vodní filtrace vzniká technologií retikulovaných síťovaných pěn. Filtrační molitany se používají zejména k mechanické filtraci kapalin díky její schopnosti zachytávat pevné nečistoty v kapalinách. Protože zároveň umožňuje existenci bakteriálních kultur ve své trojrozměrné struktuře, vytváří podmínky také pro biologickou filtraci. Proto jsou tyto filtrační pěny označovány jako biomolitan. Výhodou filtračních pěn je velká filtrační plocha, snadné čištění filtrů, schopnost zachytávat drobné i hrubé nečistoty, nepodléhají vodě ani se v ní nerozkládají, jsou ideální pro filtraci vody, jsou rezistentní vůči olejům a benzínu. Používají se k filtraci do vodních vysavačů,čištění bazénů a čističek vod, filtraci koupacích a zahradních jezírek,filtraci sladkovodních i mořských akvárií, ale i v průmyslových a zemědělských provozech. Vodní filtraci nabízíme v modré barvě. Stupně porezity – propustnosti:

PPI 20 – 20 póru na palec (tj. 3,3 – 5,2 póru na 1 cm)- na hrubé nečistoty, lépe se vymývá, doporučeno vyměnit jednou do roka, či při poškození či velikém znečištění. Pravidelné vymývání prodlužuje životnost filtru.

PPI 30- 30 pórů na palec vhodnější pro jemnější nečistoty doporučeno vyměnit jednou do roka, či při poškození či velikém znečištění. Pravidelné vymývání prodlužuje životnost filtru.